espolem.pl
Projekt finansowany z funduszy europejskich

Odzież dziecięca

Odzież dla tych najmniejszych i większych dzieci. Posiadamy bardzo szeroki wachlarz ubrań dla dzieci, bielizny oraz bucików dziecięcych znanych i cenionych firm, tj Ewa Klucze, Losan, Scorpio, Befado i wiele innych. Oferujemy oryginalną i bardzo wysoko jakościową odzież niemowlęcą. Kapcie oraz buciki zaczynają się u nas już od najmniejszych numerów. Mamy bardzo duży wybór rajstop oraz skarpetek dziecięcych, zarówno tych letnich jak i zimowych. Odzież zarówno na chrzciny, pasowanie na przedszkola bądź ucznia ale także do nauki raczkowania jak i na lekcje gimnastyki.

 

Asortyment dostępny również w naszym sklepie internetowym www.espolem.pl. Szersza oferta dostępna na 1 piętrze naszego sklepu.


Pełna oferta odzieży dziecięcej na 1 piętrze.

Zapraszamy

Eevi (Ewa Klucze)

Eevi (Ewa Klucze) - Polski Producent Odzieży Dziecięcej - to firma z tradycjami, dostępna na rynku od 1998 roku. Jakość, bezpieczeństwo oraz oryginalne wzornictwo to cechy, które Eevi stawia na pierwszym miejscu. Ubranka Eevi posiadają certyfikat "Bezpieczny dla Dziecka".

Filozofia marki - "od pierwszych chwil razem".

Zapraszamy

Losan

Losan to firma obecna na rynku nieprzerwanie od 1985 r.
Każdego roku oferuje Klientom 2 kolekcje: wiosenno-letnią i jesienno-zimową (około 1600 modeli dziecięcych). Są one w całości zaprojektowane w Hiszpanii i są dostępne w niemal 4.000 punktów sprzedaży, w 40 krajach na świecie.
Kolekcje Losan charakteryzuje wesoły styl casual; kolorowy, wibrujący, doskonały dla każdego i na każdą okazję: "Happy fashion for everybody & everyday"- zawsze w doskonałej relacji: wzornictwo/jakość/cena.
Losan oferuje modę zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek, w każdej kategorii wiekowej i rozmiarowej: newborn (0-12 miesięcy), baby (6-24 miesięcy), kids (3-7 lat), junior (8-16 lat).

Zapraszamy


Czapki, rajstopy, skarpetki, obuwie dziecięce YO!

Spodnie

Sukienki

Odzież wizytowa

Dresy

Stroje gimnastyczne

Bielizna

Odzież niemowlęca - body, kaftaniki, śpiochy, pajace

Czapki

Rajstopy

Pieluchy