espolem.pl
Projekt finansowany z funduszy europejskich

Słodycze

Wszyscy kochamy słodycze więc dbamy o to, żeby nasza oferta była zróżnicowana i dopasowana do każdego klienta. W naszym asortymecie dostępne: cukierki, żelki, galaretki, dropsy i pastylki odświeżąjące, lizaki, ciastka ( kruche, sezamki, delicje, pierniczki, biszkopty, krakersy, herbatniki, markizy), batony, wafle, chałwa, rogalikii, roladki, czekolady, galanteria czekoladowa

(m.in. cukierki czekoladowe, owoce w czekoladzie, jajka czekoladowe, trufle, mieszanki czekoladowe, bombonierki) chipsy, chrupki, paluszki, orzeszki, pocorn, archaidy, prażynki, precelki, gumy do żucia, kremy deserowe.

Jednym z naszych wiądących dostawców słodyczy jest m.in.: Wawel. Jest to jedna ze starszych  firm produkyjących słodycze w Polsce łącząca mod tradycji z wyczuciem współczesnych gustów. Słodycze tej marki to produkty najwyższej jakości powstające z miłością i troską o najdrobniejsze szczegóły.

 

Asortyment dostępny również w naszym sklepie internetowym www.espolem.pl. Szersza oferta dostępna na parterze naszego sklepu.