Cukierki

Żelki, galaretki, żelatynki

Dropsy i pastylki odświeżające

Lizaki

Ciastka (m.in. kruche, sezamki, delicje, pierniczki, biszkopty, krakersy, herbatniki, markizy)

Batony i wafle

Chałwa

Rogaliki, roladki

Czekolady

Galanteria czekoladowa (m.in. cukierki czekoladowe, owoce w czekoladzie, jajka czekoladowe, trufle, mieszanki czekol.)

Bombonierki

Chipsy, chrupki

Paluszki, orzeszki, popcorn, arachidy, prażynki, precelki

Gumy do żucia

Kremy deserowe

Pozostałe słodycze i przekąski (m.in. ciepłe lody, rurki waflowe)

Wawel

Wawel jest ukochaną marką Polaków i jedną z najstarszych firm produkujących słodycze w Polsce. Od 1898 roku skutecznie łączymy moc tradycji z wyczuciem współczesnych gustów.

Chcemy, żebyś miał pewność, że gdy sięgasz po słodycze marki Wawel, otrzymujesz produkt najwyższej jakości. Dlatego wszystkie nasze produkty powstają z miłością i troską o najdrobniejsze szczegóły. A przy tym są pyszne. Jesteśmy dumni, że od tylu lat nasze wyroby wprawiają w dobry nastrój kolejne pokolenia Polaków. To dlatego stale poszerzamy ofertę, wychodząc naprzeciw nawet najbardziej wymagającym fanom słodkości. Ale Wawel to nie tylko produkty kultowe, tworzone w naszej firmie od dziesięcioleci – nieskrywaną miłością darzone są dziś także te słodycze, które stworzyliśmy w ciągu ostatnich kilku lat. Łączy je szczególne miejsce produkcji – wszystkie nasze wyroby powstają w ultranowoczesnej fabryce pod Krakowem, w której codziennie, w magiczny sposób, uwodzi zmysłowy zapach czekolady. W Wawelu wierzmy, że przyjemność, której źródłem są nasze wyroby, opracowane na bazie Dobrych Składników, może być impulsem do drobnych, dobrych uczynków, a wszystko w myśl zasady – czujesz się dobrze, czynisz dobrze! Bo kiedy mamy lepszy nastrój, wszystko wokół jest piękniejsze i jesteśmy bardziej skłonni czynić dobro. To takie proste!
Idea dobroczynności jest głęboko zakorzeniona w misji marki Wawel. Wierzymy, że w każdym z nas tkwi wewnętrzne dobro, które tylko czeka, aby je uwolnić. To dlatego od 2008 roku przy Wawelu działa Fundacja „Wawel z Rodziną”, która kontynuuje prowadzoną przez firmę działalność charytatywną. Sercem dobroczynnych praktyk naszej marki jest akcja „Z miłości do Radości” i jej druga edycja – „Serce Rośnie” – w ramach których Wawel uczy Polaków wrażliwości na otoczenie i udowadnia, że mądrze pomagać można każdego dnia.

Tygryski

Tygryski chrupki kukurydziane są na rynku od 2005 roku. Ciężka praca, tradycja, dbałość o jakość oraz silne wsparcie dla tej marki sprawiły, że Tygryski pałeczki kukurydziane stały się niezaprzeczalnym liderem w swojej kategorii. Nie osiągnęlibyśmy jednak takiego sukcesu, gdyby nie Wasze zaufanie. Pamiętajcie, że Tygryski produkowane są z najwyższej jakościowo, wyselekcjonowanej, niemodyfikowanej genetycznie kaszy kukurydzianej. Są pyszną i chrupiącą przekąską dla dzieci i rodziców.