Projekt finansowany z funduszy europejskich

Artykuły szkolne

Artykuły szkolne są podstawą wyprawki każdego młodego ucznia. Możliwość wybrania fascynujących przyborów i akcesoriów takich jak zeszyty, piórniki czy plecaki to ogromna radość dla naszego dziecka. W naszej ofercie posiadamy szeroki asortyment artykułów szkolnych takich jak : kredki, pastele, cyrkle, pisaki, plecaki, piórniki, farby, teczki, zeszyty, bloki czy segregatory. Wszystkie produkty pochodzą od popularnych marek takich jak: Pentel, Oxford, Sztuka Rodzinna, Parker, Pilot, BIC. Przybory szkolne dostępne w naszym asortymencie bez problemu dopasujemy do wieku i potrzeb dziecka.


Asortyment dostępny na 2 piętrze naszego sklepu.

Pentel

Pentel

Sztuka Rodzinna jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą ekskluzywnych produktów papierniczych.
Nasza przygoda zaczęła się w 2007, kiedy otworzyliśmy przedstawicielstwo Paperblanks w Polsce. Od tego czasu stale poszerzamy naszą ofertę o ekskluzywne produkty z Europy, a ostatnio USA. Nasze marki są świeże, modne, można je nabyć tylko w wybranych, ale szczególnych miejscach.
Marka Paperblanks i notatnik do dziś jest naszym credo. Przywiązujemy dużą wagę do jakości pisania i chcemy propagować tradycyjny model przechowywania myśli, pisania i upamiętniania swojej twórczości na papierze.
W sprawach jakość obsługi klienta idziemy z duchem czasu, zapewniając fachową i szybką obsługę połączoną z doradztwem w sprawach wyboru optymalnego rozwiązania dla Państwa.


Artykuły szkolne

- Farby

- Pastele

- Farby witrażowe

- Kredki

- Cyrkle

- Piórniki

- Plastelina i modelika

- Zeszyty

- Bloki

- Bibuła w wielu wzorach i kolorach

- Długopisy

- Pióra

- Rapidografy

- Korektory

Torby, walizki, plecaki

- Torby szkolne

- Plecaki przedszkolne

- Plecaki szkolne