Na 2 piętrze posiadamy ogromny wybór porcelanowych kubków, talerzy, garniturów kawowych oraz serwisów obiadowych.

Porcelana

Oferta Polskich Fabryk Porcelany "Ćmielów" i "Chodzież" S.A to nowa jakość na rynku, poparta bogatą tradycją i historycznym dorobkiem. Klasyczny i tradycyjny "Ćmielów", elegancka i funkcjonalna "Chodzież" wytyczają linię współczesnej porcelany.

Marka "Ćmielów" słynie z historycznych kolekcji, które do dziś trafiają na stoły głów państwa i monarchów na całym świecie. Wyroby sygnowane tym znakiem powstają w oparciu o najlepsze tradycje szlachetnej porcelany polskiej. Kolekcje "Ćmielowa" to powrót do źródeł poprzez odtworzenie najstarszych kolekcjonerskich fasonów w nowym ekskluzywnym wydaniu.

W ofercie porcelany chodzieskiej znajdują się zarówno wzory cieszące się ciągłym uznaniem już od kilkudziesięciu lat, jak i nowe kreacje stołu. "Chodzież" łączy w sobie cechy klasyki i awangardy. Porcelana chodzieska to filiżanki, talerze czy półmiski z fantazyjnymi reliefami w bogatych dekoracjach, a także proste kształty z dekoracjami odpornymi na mycie w zmywarkach, do codziennego użytku.

Porcelana Bogucice to jedna z kilku marek firmy BGH Network. Wyroby BGH Network S.A produkowane w oparciu o tradycyjne technologie i ręczne zdobienia, zdobywają od lat uznanie rzeszy klientów i miłośników porcelany.

Szeroka oferta Porcelany dostępna na 2 piętrze.

Bolesławiec. Wyroby z Zakładów Ceramicznych BOLESŁAWIEC dostępne są w 3 różnych wzorach.