Projekt finansowany z funduszy europejskich

Porcelana

Na 2 piętrze posiadamy ogromny wybór porcelanowych kubków, talerzy, garniturów kawowych oraz serwisów obiadowych. Oferta jaką dysponujemy pochodzi od naszych głównych dostawców jakimi są : Fabryka Porcelany  "Ćmielów" i "Chodzież" S.A. Oferują nową jakość na rynku, poparta bogatą tradycją i historycznym dorobkiem. Klasyczny i tradycyjny "Ćmielów", elegancka i funkcjonalna "Chodzież" wytyczają linię współczesnej porcelany. Marka "Ćmielów" słynie z historycznych kolekcji, które do dziś trafiają na stoły głów państwa i monarchów na całym świecie. Wyroby sygnowane tym znakiem powstają w oparciu o najlepsze tradycje szlachetnej porcelany polskiej. Kolekcje "Ćmielowa" to powrót do źródeł poprzez odtworzenie najstarszych kolekcjonerskich fasonów w nowym ekskluzywnym wydaniu. W ofercie porcelany chodzieskiej znajdują się zarówno wzory cieszące się ciągłym uznaniem już od kilkudziesięciu lat, jak i nowe kreacje stołu. "Chodzież" łączy w sobie cechy klasyki i awangardy. Porcelana chodzieska to filiżanki, talerze czy półmiski z fantazyjnymi reliefami w bogatych dekoracjach, a także proste kształty z dekoracjami odpornymi na mycie w zmywarkach, do codziennego użytku. Naszą wiodącą marką jest również Porcelana Bogucice. To jedna z kilku marek firmy BGH Network. Firma  powstała w 1998 roku jako spółka produkcyjno-handlowa i prowadzi produkcję i dystrybucję szerokiej gamy wyrobów ceramicznych, kontynuując długoletnią tradycję wytwarzania porcelany stołowej na Górnym Śląsku. Wyroby BGH Network S.A produkowane w oparciu o tradycyjne technologie i ręczne zdobienia, zdobywają od lat uznanie rzeszy klientów i miłośników porcelany. Dziś BGH Network S.A tworząc piękne kolekcje wyrobów z porcelany odzwierciedla najnowsze trendy we wzornictwie przemysłowym, które zyskują uznanie wśród nabywców w kraju i poza jego granicami. Dodatkowo  posiadamy w sprzedaży Porcelanę Bolesławiec. Wyroby z Zakładów Ceramicznych BOLESŁAWIEC dostępne są w kilku różnych wzorach. Szeroka oferta Porcelany dostępna na 2 piętrze.

 

 

 

Porcelana Bogucice

Ceramika Bolesławiec

Ceramika bolesławiecka to znane i cenione zarówno w Polsce, jak i na świecie wyroby, wytwarzane od wieków z naturalnej gliny kamionkowej. Tym co wyróżnia ceramikę bolesławiecką jest niewątpliwie niepowtarzalne wzornictwo, tworzone metodą stemplowania. Ceramika łączy w sobie zarówno charakter użytkowy, jak i dekoracyjny. Świetnie sprawdza się jako zastawa stołowa, dekoracja do kuchni czy upominek dla bliskiej osoby. Doskonale pasuje zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą produktów ceramiki bolesławieckiej.

 

Szersza oferta dostępna na 2 piętrze naszego sklepu.

 

Porcelana Ćmielów i Chodzież

Porcelana Chodzież to jedna z najstarszych marek polskiej porcelany. Od lat produkty marka Chodzież goszczą na naszych stołach zarówno przy codziennych posiłkach, jak i specjalnych okazjach. Wśród kolekcji marki Chodzież, każdy znajdzie coś dla siebie. Klasyczne, relifowe kształty w bogatych kwiatowych dekoracjach, delikatne klasyczne wzory czy też  niebanalne nowoczesne kształty. Kto z nas nie zna słynnej kolekcji Iwona, Maria Teresa czy Quebec?


Szersza oferta dostępna na 2 piętrze naszego sklepu.