espolem.pl
Projekt finansowany z funduszy europejskich

Otwarcie Delikatesów "Feniks"!

W dniu 02 listopada 2021 „Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców „Feniks” uruchomiła swój nowy sklep we Wrocławiu, przy ul. Prądzyńskiego – Delikatesy „Feniks”. W przestrzeni Delikatesów znalazły się wszystkie grupy asortymentu artykułów spożywczych, a także kosmetyki i chemia gospodarcza, karmy dla psa i kota, prasa, Totalizator Sportowy i bilety Urban Card. Na sklepowych półkach nie zabraknie świeżego pieczywa z lokalnych piekarni, wyrobów garmażeryjnych, wędlin ,serów, warzyw i owoców a także produktów ekologicznych i vegańskich. Serdecznie zapraszamy!

Solidarni z Ukrainą!

Solidarni z Ukrainą! W Domu Handlowym "Feniks" trwa zbiórka artykułów spożywczych i przemysłowych dla uchodźców z Ukrainy. Kolejny transport trafił już do potrzebujących. Serdecznie dziękujemy naszym Klientom oraz wszystkim osobom zaangażowanym w niesienie pomocy.

 

 

 

Animowana historia Domu Handlowego Feniks

Prezentujemy Państwu efekt pracy ekipy Dobry Widok we Wrocławiu. Nasza witryna od strony Kurzego Targu cieszy oczy.

"Film zrealizowano w ramach projektu @Dobry Widok we Wrocławiu prowadzonego przez Fundację Dom Pokoju."

Nasz kanał na Youtube

Odwiedź nasz kanał na Youtube!!

Feniks to miejsce, w którym zakupy stają się przyjemnością. U nas kupisz artykuły spożywcze, odzież damska, odzież dziecięca, zabawki, artykuły biurowe, artykuły gospodarstwa domowego - AGD, dorabianie kluczy, zegarmistrz, fryzjer, Bar - domowe obiady

 

 

Wystawa Feniks Orientu

W jednej z witryn Domu Handlowego "Feniks" mieliśmy przyjemność prezentacji obrazów wybitnej malarki Anety Gwóźdź. Wystawa nosiła nazwę "Feniks Orientu". Zapraszamy do obejrzenia zdjęć przepięknych prac naszej artystki.

Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

Konkurs "Moje wymarzone wakacje" - czerwiec 2018

Konkurs "Najpiękniejsza ozdoba choinkowa" - grudzień 2017

Konkurs "Mój ulubiony bohater z bajki" - czerwiec 2016

Wielka Loteria 3 x 110 na 110-lecie Domu Handlowego Feniks - 2014r.