Projekt finansowany z funduszy europejskich

Drogeria Jasmin

Drogeria "Jasmin" zlokalizowana jest na drugim piętrze Domu Handlowego "Feniks". W ofercie Drogerii "Jasmin" znajdą Państwo znane i cenione marki zarówno polskich, jak i zagranicznych producentów.

 

Kosmetyki do pielęgnacji - m.in. Biały Jeleń, Bielenda, Faromona, Ziaja, Eveline, Celia, Joanna, Miraculum, Marion, Dax, Venita, Uroda, Dr Eris, Nivea, Garnier, AA.

Perfumy i wody toaletowe - m.in. Boss, Puma, Mexx, Naomi Cambell, Christina Aguilera, Bruno Banani, Fenzi.

Kosmetyki kolorowe - m.in. Bell, Pierre Rene, Hean, Celia, Golden Rose, La Boom, Paese.

Oferta Drogerii to również szeroki asortyment chemii gospodarczej (Kiwi, Pronto, Domestos, Surf, Dosia, Vanish, Lovela, Pollena Ostrzeszów) oraz profesjonalnych środków czyszczących, takich jak chociażby produkty firmy Voigt.

W Drogerii Jasmin znajdą Państwo bogatą ofertę kosmetyków naturalnych z różnych zakątków świata. Są to kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała, do kąpieli, naturalne olejki i oliwki, sole, mydła. Posiadamy wiodące na rynku marki, takie jak: Sylveco, Bioline, Natura Siberica, Nacomi i wiele innych.

W naszej ofercie dostępna seria VEGE SKIN DIET. Jest to unikatowa linia kosmetyków, zawierających aktywną kompozycję składników pozyskanych z prawdziwie wartościowych warzyw. Warzywne składniki aktywne są idealne ze swej natury ale odpowiednio skomponowane dają prawdziwy efekt. Ich działanie opiera się na współpracy aby osiągnąć jak największe korzyści dla skóry. Linia VEGE SKIN DIET to zapewnienie naszej skórze pielęgnacji i wykorzystanie naturalnych mocy tkwiących w wyciągach oraz ekstraktach pozywkiwanych z warzyw.


Szersza oferta dostępna na 2 piętrze naszego sklepu.