Projekt finansowany z funduszy europejskich

Zabawki

Zabawki dla małych i dużych. Na naszym stoisku można znaleźć niezliczoną ilość wspaniałych zabawek. Posiadamy szeroki wachlarz zabawek kreatywnych, gier, puzzli, zabawek drewnianych, modeli do składania, klocków. Dla tych najmłodszych mamy w ofercie ogromny wybór grzechotek, gryzaków, przytulanek, książeczek, zabawek do kąpieli.

Chłopcy znajda u nas żołnierzyki, roboty, resoraki, samochody na ster.

Dziewczynki natomiast wybiorą sobie wspaniałą lalkę, wózek oraz wszelkie niezbędne akcesoria.

Starsze dzieci będą mogły znaleźć przybory do zabawy w salon kosmetyczny, fryzjerski, lekarza lub budowniczego.

Posiadamy zabawki z ukochanych przez dzieci bajek, tj Psi Patrol, Świnka Peppa, Kraina Lodu, Tomek  i Przyjaciele.

Poprzez zabawę dziecko zdobywa nowe umiejętności i nowe doświadczenia. Zabawa to dla niego sposób na poznanie świata. Bardzo ważny jest dobór zabawek odpowiednio do wieku dziecka.

Posiadamy szeroki wybór zabawek dla dzieci w każdym wieku, na różnym etapie rozwoju.

- Grzechotki, gryzaczki

- Karuzele nad łóżeczko

- Pozytywki

- Przytulanki

- Zawieszki do wózków i fotelików samochodowych

- Maty edukacyjne

- Zabawki do kąpieli

- Zabawki pluszowe

- Książeczki, albumy

 - Dekoracje ścienne

- Zabawki muzyczne

- Zabawki interaktywne

- Zabawki z drewna

- Klocki

- Puzzle

- Gry zręcznościowe, planszowe, dydaktyczne

- Układanki

- Pojazdy mechaniczne

- Modele do sklejania i składania

- Roboty i żołnierzyki

- Lalki

 

Asortyment dostępny na 2 piętrze naszego sklepu.

Puzzle Castorland , Puzzle Clementoni, Puzzle Czu Czu, Puzzle Ravensburger, Puzzle Trefl dla dzieci i dorosłych

Posiadamy ogromny wybór puzzli. Zarówno dla  tych dopiero zaczynających przygodę z układaniem , gdyż mamy w ofercie puzzle już od 1 roku życia, ale i dla tych wprawionych w układaniu, dla których ułożenie  puzzli składających się z 6000 elementów to żaden problem. Posiadamy puzzle z  ukochanymi przez dzieci bohaterami  bajek, zwierzętami, pejzażami, budowlami z całego Świata, a nawet puzzle 3D. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

Zapoznaj się z naszą aktualną ofertą gier, zabawek, puzzli i zestawów do zabawy.

Książeczki dla dzieci z ulubionymi bohaterami.

Klocki Lego, Lego Duplo, Lego Junior, Lego Classic, Lego Technics, klocki Blocki, klocki Cobi.

Każdy z nas zna klocki Lego. U nas znajdą Państwo zarówno klocki Lego dla dziewczynek jak i dla chłopców. Dla najmłodszych proponujemy klocki Lego Duplo, dla troszkę starszych klocki Lego Junior. Posiadamy również klocki Lego Classic, a także Lego Technics.

Posiadamy również szeroką ofertę klocków konstrukcyjnych Blocków dla dzieci w przedziałach wiekowych 3+ i 6+. Klocki Blocki można łączyć z klockami innych marek.

Oprócz klocków Lego i klocków Blocków znajdziecie Państwo u nas klocki Cobi. W ofercie klocków Cobi posiadamy klocki z serii Action Town, Small Army, Piraci i inne.

 

 Albi Polska jest oddziałem czeskiej firmy ALBI Česká republika a.s. za którą stoi w 100% czeski kapitał. Albi Česká republika a.s. powstała w 1991 roku i jest jednym z największych krajowych producentów kartek z życzeniami, prezentów, opakowań ozdobnych oraz gier planszowych.

Hape uważa, że chęć do zabawy jest w DNA każdego dziecka, naszym zadaniem jest po prostu obudzić ją i poprowadzić delikatnie. Nasze zabawki są tworzone aby inspirować, uczyć i pokazywać dzieciom świat, w którym żyjemy. Poprzez stosowanie zasady odpowiedzialności w biznesie dążymy by pozostawić świat w lepszym stanie niż go zastaliśmy.

Pulio jest firmą działającą od 2006 roku w branży dziecięcej. Jest importerem i wyłącznym dystrybutorem wielu marek zabawek i akcesoriów dla dzieci i niemowląt znanych na całym świecie.

TY Inc. - firma założona w 1986 roku -  jest największym na świecie producentem maskotek.